O Nás

Vítejte na MojeJustice.cz, vaší oblíbené online encyklopedii právních témat!

Náš příběh

Všechno to začalo jednoho deštivého večera, když jsme se sešli u piva a začali řešit, jak je dnešní svět plný právních pastí a nesmyslů. A protože jsme tou dobou už měli v žilách dost té zlatavé tekutiny, přišel někdo s nápadem: „Hele, a co kdybychom založili web, kde bychom všechny ty právní termíny a složitosti vysvětlili lidsky?“ A tak se zrodila MojeJustice.cz.

Naše mise

Naším cílem je přiblížit vám svět práva tak, abyste mu rozuměli a mohli se v něm orientovat. Nechceme vás zahltit nudnými paragrafy a složitými definicemi. Místo toho se snažíme všechno vysvětlit srozumitelně, s nádechem humoru a s příklady z reálného života.

Nejsme žádní právníci, ale jsme nadšenci, kteří se chtějí o právu dozvědět co nejvíc a podělit se o své znalosti s vámi. Bereme to jako výzvu – prozkoumat každý právní termín, každou kličku a přinést vám ji na talíři tak, abyste si na ní mohli pochutnávat.

Sdílíme naši investiční cestu

Na Dluhopis.eu nenajdete žádné zaručené tipy, jak zbohatnout přes noc. Ani tu nenajdete nudné finanční analýzy plné nesrozumitelných čísel a grafů. Co tu ale najdete, jsou naše osobní příběhy a zkušenosti z investování.

Chceme vám ukázat, že investování není jen pro vyvolené, ale pro každého, kdo má trochu odvahy a chuti se učit. Budeme s vámi sdílet naše úspěchy i neúspěchy, naše radosti i starosti. Protože investování je jako jízda na horské dráze – jednou jste nahoře, jednou dole, ale vždycky je to jízda!

PS: Víte, proč se právníci nikdy nesmějí? Aby je nikdo neobvinil z výrazu radosti!

lidí se někdy v životě setká s právním problémem
právníků doporučuje mít právníka
odsouzených tvrdí, že jsou nevinní
Čechů si myslí, že „paragraf“ je druh ptáka

Pozor, nejsme žádní právníci! 

Tohle není žádná oficiální právní kancelář, ale spíš taková hospoda plná dobrých vtipů a ještě lepších historek. Můžete se tu skvěle pobavit, ale nečekejte žádné odborné rady. Ty tady nenajdete, maximálně tak pár skvělých průpovídek na rozvedení manželky!

Důležité upozornění

Obsah na těchto webových stránkách je poskytován pouze pro informační a zábavní účely. Ačkoli se snažíme, aby byly informace na našem webu co nejpřesnější a aktuální, nemůžeme zaručit jejich úplnost, přesnost nebo aktuálnost.