Kontakty

Vítejte na naší kontaktní stránce! 

Jak nám napsat

Máte dotaz, připomínku nebo nápad na další téma, které byste rádi viděli na našem webu? Neváhejte nás kontaktovat! Rádi si přečteme vaše náměty a připomínky. Kdo ví, třeba se vaše myšlenka stane inspirací pro náš další vtipný článek.

Těšíme se na vaše zprávy a dotazy! A nezapomeňte, i když se bavíme, právo je vážná věc. Náš web neslouží jako náhrada za odbornou právní pomoc, ale spíše jako zdroj informací a zábavy pro všechny, kteří se chtějí o justici dozvědět něco nového.

Zásady ochrany osobních údajů

Spolupráce

Jste firma nebo investor a chtěli byste s námi navázat spolupráci? Skvělé! Vždy hledáme nové příležitosti, jak rozšířit naše obzory a přinést našim čtenářům ještě lepší obsah. Ať už máte zájem o reklamní partnerství, sponzorovaný článek nebo jinou formu spolupráce, ozvěte se nám.

Často Kladené Otázky

Máme pro vás 10 nejčastějších otázek, které nám chodí od našich čtenářů. Pokud jste nenašli odpověď na svůj dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Slibujeme, že se vám ozveme rychlostí blesku (tedy pokud zrovna nespíme po obědě).

Ne, nic takového nenabízíme. Tohle není žádná oficiální právní poradna, ale spíš stand-up comedy. Náš právní žargon je tak trochu jako řeč opilého trpaslíka – plná háčků, čárek a nesmyslů. Smát se mu můžete, ale nedělejte tu chybu a neřiďte se jím!

Protože nám přišlo, že spousta právních informací je napsaná příliš odborně a složitě. Chtěli jsme je zpřístupnit i běžným smrtelníkům v zábavnější formě.

Zabýváme se různými oblastmi práva, jako je pracovní právo, rodinné právo, trestní právo a mnoho dalších. Snažíme se je vysvětlit srozumitelně a s nadhledem.

Samozřejmě! Rádi uvítáme nové přispěvatele s vtipným pohledem na právní problematiku. Stačí nám napsat.

Nejjednodušší je napsat nám e-mail.

Na našem webu najdete objednávkový formulář, kam stačí zadat svůj e-mail. Novinky vám pak budeme pravidelně zasílat.

Naše články jsou volně šiřitelné, pokud uvedete zdroj a nebudete je jakkoliv upravovat.

Zatím ne, ale náš web je plně responzivní a přizpůsobený Ano, rádi bychom naše působení rozšířili i do audiovizuálního světa. Zatím jsme ale stále ve fázi plánování.pro mobilní zařízení.

Nové články a příspěvky se snažíme přidávat pravidelně, obvykle několikrát týdně. Sledujte naše sociální sítě nebo se přihlaste k odběru novinek, abyste byli vždy v obraze.

Provozovatel: Jiří Šutara, IČO: 05217415 se sídlem: U kříže 631/20, Praha 5,15800