Pražská kancelář DLA Piper přivítala nového šéfa oddělení Real Estate

Advokátní kancelář DLA Piper významně posílila své oddělení Real Estate v Praze. Nově ho povede renomovaný právník s více než pětadvacetiletou praxí, David Padyšák. David se bude věnovat odbornému poradenství na poli nemovitostí, a to ve všech oblastech včetně akvizic, developmentu a financí. Svými hlubokými znalostmi a zkušenostmi obohatí tým DLA Piper a přispěje k jeho dalšímu rozvoji.

David Padyšák do kanceláře přichází s dlouholetou praxí jak v tuzemské, tak mezinárodní advokacii. V advokacii se pohybuje již od roku 1994, z toho počínaje rokem 1999 působil na pozici partnera.

Je vyhlášeným expertem na úpravu právních vztahů k nemovitostem. Svým klientům poskytuje kvalifikované právní poradenství, a to jak během akvizic a prodejů, plánování, financování a výstavby, tak i v rámci každodenního provozu nemovitostí včetně řešení otázek spojených s konečným užíváním nemovitostí. Mimo to umí poradit i ve stavebních povolovacích procesech a ve sporné agendě související s nemovitostmi. Má velké zkušenosti se všemi typy nemovitostí, ať již se jedná o kancelářské, rezidenční, maloobchodní, průmyslové či energetické stavby nebo zemědělské pozemky. Mimo expertízu v oblasti nemovitostí se ve své praxi zabývá i právem obchodních korporací a obchodním právem.

„Jsem velmi rád, že se nám do našich řad podařilo získat tak mimořádného právníka, jako je David, který naši kancelář jednoznačně obohatí nejen svými dovednostmi, ale také schopností vést tým a motivovat ho k vynikajícím výsledkům,“ říká Miroslav Dubovský, Country Managing Partner v DLA Piper.

David Padyšák do DLA Piper přináší mimo jiné nadhled a zkušenosti ze své rozsáhlé praxe na jednotlivých pozicích v advokátní kanceláři. Je známý i pro své vynikající schopnosti přitahovat nové talenty a byznysové příležitosti.

Je to pro mě velká čest a výzva stát se součástí zkušeného, talentovaného a lidsky příjemného týmu DLA Piper, a to jak v rámci ČR, tak i v zahraničí. Příležitostí v oblasti nemovitostí je celá řada a tento sektor stále roste,“ hodnotí své nové angažmá David Padyšák.

Titul Mgr. získal David Padyšák na Právnické fakultě Univerzity Karlovy, domluví se plynně anglicky i německy a je licencovaným právním zástupcem registrovaným u České advokátní komory. DLA Piper je mezinárodní advokátní kancelář působící ve více než 40 zemích napříč Evropou, Amerikou, Blízkým východem, Afrikou i oblastí Asie a Tichomoří, což jí umožňuje poskytovat klientům právní pomoc kdekoli ve světě.Pražská kancelář působí na českém trhu přes 25 let, a to v řadě právních oborů a průmyslových odvětví.