PAVEL HEJL ROZŠÍŘIL TÝM ROWAN LEGAL

Alternativní text

tisková zpráva

Do advokátní kanceláře ROWAN LEGAL nastoupil na pozici Senior Associate od září 2019 Pavel Hejl. Pavel se ve své praxi zaměřuje zejména na moderní technologie – před nástupem do ROWAN LEGAL působil osm let v mezinárodní advokátní kanceláři Bird & Bird, kde poskytoval poradenství klientům v oblasti informačních technologií, hospodářské soutěže při ochraně duševního vlastnictví a osobních údajů.

Pavel vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a Fakultu informatiky a statistiky na Vysoké škole ekonomické v Praze.

„Pavel je důležitou posilou pro náš tým zejména díky jeho dlouholetým zkušenostem z oblastí informačních technologií a duševního vlastnictví, ale i díky jeho praktickým znalostem – kromě studia informatiky Pavel pět let pracoval i jako IT developer, takže umí posoudit i praktické technologické dopady právních řešení. Pavlův nástup současně znamená posílení našeho týmu zaměřeného na poskytování poradenství zahraničním klientům a umožní nám další růst i v této oblasti“ komentoval nástup Michal Nulíček, partner ROWAN LEGAL.

O ROWAN LEGAL

Tým kanceláře ROWAN LEGAL má 7 partnerů. V kancelářích v Praze, Brně a Bratislavě zaměstnává okolo 100 spolupracovníků, z toho více než 50 právníků a interní daňový tým.