Jan Kubica povede novou Advokátní kancelář Moore Legal CZ

Advokát Jan Kubica povede nově vzniklou Advokátní kancelář Moore Legal CZ, která je součástí poradenské skupiny Moore Czech Republic. Kubica doposud působil jako řídící partner advokátní kanceláře Kubica, Zajíc a partneři. Specializuje se na oblast obchodního práva, a to zejména na fúze a akvizice, ale i závazkové právo. Advokátní kancelář Moore Legal CZ se významně zaměří také na právní služby v oblasti IT a na otázky kybernetické bezpečnosti.

Advokátní kancelář Kubica, Zajíc a partneři se mění v Moore Legal CZ a její vedoucí partner Jan Kubica se tak stává součástí poradenské skupiny Moore Czech Republic. Jako vedoucí partner nově vzniklé kanceláře Moore Legal CZ se bude nadále věnovat své specializaci na obchodní právo, fúze, akvizice a reorganizace obchodních společností.

Jako advokát se bezmála dvacet pět let věnuji poskytování komplexních právních služeb pro podnikatelské subjekty. Připojení do nadnárodní sítě Moore Global v rámci Moore Legal CZ, respektive Moore Czech Republic, nám pomůže nejen významně rozšířit naše portfolio, ale také využít naše dlouholeté zkušenosti,“ uvádí Jan Kubica. Posílení o nový tým advokátů vnímá skupina Moore Czech Republic jako důležitý krok pro posílení své pozice na tuzemském poradenském trhu.

Jan Kubica (51) je absolventem Právnické fakulty Masarykovy Univerzity v Brně. Advokátní kancelář Kubica, Zajíc a partneři založil po ukončení povinné koncipientské praxe v roce 1996. Doposud v ní zastával roli vedoucího partnera, ve které zůstává i po její transformaci do Advokátní kanceláře Moore Legal CZ. Portfolio jejích klientů tvoří subjekty z oboru zdravotnictví, poradenství, maloobchodu či stavebnictví. Nově se kancelář plánuje zaměřit také na právní služby v oblasti informačních technologií, věnovat se bude i řešení otázek kybernetické bezpečnosti. Právě zde totiž mezinárodní klientela Moore aktuálně vyžaduje intenzivní podporu.